Bez kategorii

Polski

Wprowadzono relikwie bł. ks. Józefa Stanka do Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie

W czasie XIX Święta Dziękczynienia, które w tym roku świętowano pod hasłem „Dziękujemy za świadectwo wiary” w poczet już obecnych relikwii wielu świętych i błogosławionych Polaków do Świątyni Opatrzności Bożej zostały wprowadzone relikwie bł. Bolesławy Lament, założycielki Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny oraz patrona naszej szkoły księdza Józefa Stanka, pallotyna i męczennika, kapelana Armii Krajowej, Spiszaka, który zginął w Powstaniu Warszawskim. Ich życiorysy są bardzo różne, łączy ich jednak głęboka przyjaźń z Bogiem i umiłowanie ojczyzny.

Strony

Subskrybuj RSS - Bez kategorii
Back to Top